2004.07.18 Lech Poznań - Çaykur Rizespor Kulübü 2:2 (0:2) (towarzyski)

Lech Poznań: Piątek (46' K. Kotorowski) - Kaczorowski (46' Sasin), Wojtala (46' Telichowski), Wójcik, Lasocki, A. Jakubowski (46' Madej), Scherfchen, Michał Goliński, Stachowiak (46' Majewski), Gajtkowski (60' Mielcarski), Reiss (65' M. Pontus)

Bramki: 0:1 ?, 0:2 ?, 1:2 Reiss 56', 2:2 Mielcarski 89'

Widzów:

Sędzia:

Żółte kartki:

Dziś lechici rozegrali mecz kontrolny z czternastym zespołem tureckiej ekstraklasy - Çaykur Rizespor Kulübü.

Do przerwy "Kolejorz" przegrywał 2-0. W drugiej połowie poznańska jedenastka zaczęła grać zdecydowanie lepiej co zaowocowało strzeleniem dwóch bramek. Najpierw w 56. minucie po rzucie wolnym wykonanym przez Piotra Reissa piłka po raz pierwszy znalazła się w tureckiej bramce. Tuż przed zakończeniem spotkania po błędzie obrońców Grzegorz Mielcarski doprowadził do remisu.

Dziś w ośrodku przygotowawczym zostali najmłodsi piłkarze, którzy dość mocno odczuli skutki sparingu z austriackimi czwartoligowcami. Razem z nimi odpoczywał również Zbigniew Zakrzewski.

źródło: lechpoznan.pl

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License