2004.08.14 Kłos Zaniemyśl - Lech Poznań 0:5 (0:2) (towarzyski)

Zobacz też:

Historia pojedynków Lech - Kłos ZaniemyślMecze grane 14 sierpniaWyniki w sezonie 2004/05


Zaniemyśl

grano 2x30minut

Kłos Zaniemyśl: Latanowicz - Wierski, D.Drukarski, M.Drukarski, Nowak, Pohl, Szczepański, Konarski, Wojtysiak, Leciej, Śmigielski
Grali także: Leżała, Kołacki, Pomykała, Ratajczak, Piasecki

Lech Poznań: Piątek - W. Kryger, Wojtala, Wójcik, Sasin, Madej, Michał Goliński, Scherfchen, Pawłowski, Reiss, Nawrocik
Trener: W. Kryger

Bramki: 0:1 Nawrocik 20', 0:2 Michał Goliński 23', 0:3 Madej 33', 0:4 Reiss 38', 0:5 Michał Goliński 42'

Widzów:

Sędzia:

Żółte kartki:


Wczoraj w Zaniemyślu piłkarze Lecha Poznań rozegrali mecz sparingowy z tamtejszym Kłosem. Spotkanie odbyło się w ramach akcji Gazety Poznańskiej - "Lech kontra twój klub". Poznaniacy wygrali 5-0.

Ponieważ wielu piłkarzy z kadry Czesława Michniewicza narzeka na urazy, a do tego zespół rezerw tego dnia grał mecz ligowy w Szczecinie, na boisku w Zaniemyślu pojawili się również drugi trener Kolejorza, Waldemar Kryger oraz kierownik drużyny Marek Pawłowski.

Na III-ligowy mecz rezerw Lecha do Szczecina musieli pojechać Krzysztof Kotorowski, Błażej Telichowski i Arkadiusz Czarnecki. Nie było też trenera Czesława Michniewicza, którego sprawy rodzinne ściągnęły do Gdyni.

Pozostali zawodnicy Lecha, zmęczeni długą podróżą z Moskwy, stawili się na meczu z Kłosem, ale i tak trudno było z nich zestawić pełną jedenastkę. - Podjęliśmy więc decyzję o uzupełnieniu składu o mnie i kierownika drużyny - mówi asystent trenera Lecha Waldemar Kryger, który prowadził zespół w tym meczu - W odwodzie był jeszcze trener bramkarzy Zbigniew Pleśnierowicz - dodał żartem.

źródło: lechpoznan.pl / Gazeta Poznańska/

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License