2005.01.15 Lech Poznań - Zdrój Ciechocinek 5:0 (3:0) (towarzyski)

Grali także: Zalewski, Łabędzki, Ziemniak, Mucha, Jonatowski, Buczkowski

Bramki: 1:0 Wachowicz 10', 2:0 Reiss 21', 3:0 M. Mowlik 25', 4:0 Wachowicz 65', 5:0 Reiss 77'

Widzów:

Sędzia:

Żółte kartki:

W pierwszym dzisiejszym sparingu Lecha Poznań rozegranym w Opalenicy o godzinie 11:00, Poznaniacy pokonali zespół Zdroju Ciechocinek 5-0 (3-0).

Pierwszą w 2005 roku bramkę dla Lecha zdobył w 10. minucie Marcin Wachowicz strzałem z rzutu wolnego. W 21. minucie Piotr Świerczewski świetnie podał do Sasina, a ten zaliczył asystę przy bramce na 2-0 zdobytej przez Piotra Reissa. 4 minuty później Mariusz Mowlik dobił swój strzał po podaniu Reissa i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0.

W drugiej połowie drugą bramkę w 65. minucie zdobył główką Wachowicz, potem w akrobatyczny sposób uderzał Topolski, ale wynik ustalił Piotr Reiss w 77. minucie, gdy sam przechwycił piłkę i pokonał bramkarza rywali. Piłkarze z Ciechocinka tylko raz zagrozili bramce Lecha, ale refleksem błysnął Waldemar Piątek. Drugą część meczu zakończył potężny, celny strzał z dystansu Piotra Świerczewskiego, ale golkiper Zdroju Rafał Sadecki (przybył na testy z Kujawiaka Włocławek) zdołał sparować piłkę.

źródło: lechpoznan.pl

Mecz odbył się o godzinie 11:00, później tego samego dnia (godzina 13:00) Lech zmierzył się z Victorią Koronowo.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License