2011.01.24 Lech Poznań - FC Timişoara 2:0 (1:0) (towarzyski)

La Quinta (ESP)

Lech Poznań: (I połowa) Burić - Kikut, Bosacki, Arboleda, Henríquez, Zápotoka, Injac, Golla, Štilić, Kiełb, Rudņevs
(II połowa) Burić - G. Wojtkowiak, Wołąkiewicz, Đurđević, Gancarczyk, Możdżeń, Bandrowski, Kamiński, Kriwiec, Ślusarski, Ubiparip
Trener: Bakero

FC Timişoara: Taborda - Helder, Burcă (59' Mera), Čišovský (23' Luchin), Krejčí, Lavecchia (46' Matei), Alexa, Tameş, Goga, T. Ricketts (46' Axente), Nikolić (46' Rafael Rocha)

Bramki: 1:0 Rudņevs 33', 2:0 Ubiparip 59'

Widzów:

Sędzia:

Żółte kartki: Štilić

Lech Poznań wygrał 2-0 (1-0) z wicemistrzem Rumunii FC Timişoara w spotkaniu sparingowym rozegranym w Hiszpanii.

źródło: 90minut.pl

Kolejorz wreszcie wygrał mecz kontrolny na obozie w Hiszpanii. Podopieczni Jose Bakero pokonali rumuńską Timisoarę 2:0 (1:0).

Gole dla Poznańskiej Lokomotywy strzelili napastnicy Artjoms Rudnevs i świeżo pozyskany Vojo Ubiparip.

Kolejorz objął prowadzenie w 33. min. Lechici zaprezentowali znakomitą kombinacyjną akcję, po której Jan Zapotoka z prawej strony wyłożył piłkę Rudnevsovi. Łotyszowi nie pozostało nic innego jak skierować ją do siatki rywali.

W 58. min. po dośrodkowaniu Seweryna Gancarczyka z rzutu wolnego Ubiparip głową z 5 metrów nie dał najmniejszych szans bramkarzowi Timisoary.

Po remisie z FC Basel 0:0 i porażce 1:2 z Young Boys Berno poznaniacy wreszcie zanotowali zwycięstwo w Hiszpanii.

W środę mistrz Polski sprawdzi formę w kolejnym spotkaniu. Rywalem Kolejorza będzie Lokomotiw Płowdiw.

źródło: bulgarska.pl

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License