2011.07.23 Lech Poznań - AÉL Limassol 1:2 (0:1) (towarzyski)

(II połowa) Hidi - Marco Airosa, Leugueun, Ouon, Pítsilos, Eleftheríou, Nikoláou, Bebê, Roque, Vouho, Freddy

Bramki: 0:1 Cafú 21', 1:1 Rudņevs 69', 1:2 Leugueun 86'

Widzów:

Sędzia:

Żółte kartki:

Piłkarze Lecha Poznań przegrali swój ostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek Ekstraklasy. Tym razem ulegli drużynie AEL Limassol 1:2 (0:1).
Artiom Rudnev strzelił gola dla Kolejorza

Cypryjczycy objęli prowadzenie po bramce Cafu. Wyrównał Artiom Rudnev, a wynik meczu ustalił Patrick Leuguen.

Przy pierwszym golu z lewej strony dośrodkował Henrique, a Cafu wykorzystał złe wyjście z bramki Krzysztofa Kotorowskiego. Zawodnik AEL głową skierował piłkę do siatki.

Kolejorz wyrównał po krótko rozegranym rzucie rożnym. Siergiej Kriwiec wrzucił piłkę na krótki słupek, a Artiom Rudnev głową nie dał szans golkiperowi rywali.

Gdy wydawało się, że to Lech jest bliżej zdobycia zwycięskiej bramki, zaatakowali piłkarze z Limassolu. W 83. minucie indywidualną akcją popisał się Eleftheriou, którego uderzenie zza pola karnego w dobrym stylu na rzut rożny sparował Kotorowski. Po kornerze do strzału głową doszedł Leuguen i ustalił wynik spotkania.

Poznański zespół nie wygrał czwartego z kolei sparingu. Przegrał, mimo że po trzech spotkaniach kontrolnych bez zdobytych bramek, wreszcie udało się trafić do siatki.

źródło: Głos Wielkopolski

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License