2012.01.20 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0) (towarzyskie)

Lech Poznań: Burić (46' K. Kotorowski) - G. Wojtkowiak (46' Kikut), Kamiński (46' Đurđević), Arboleda (46' Wołąkiewicz), Kędziora (46' Henríquez), Tonew (46' Štilić), Injac (46' Drygas), Drewniak (46' Możdżeń), Kriwiec (46' R. Murawski), Ślusarski (46' Wolski), Rudņevs (46' Ubiparip)

Zagłębie Lubin: Cierzniak - Rymaniak (46' Marcin Kowalczyk), Widanow (62' Sergio Reina), Banaś, Costa Nhamoinesu (46' Małkowski) - Sz. Pawłowski (62' Sloboda), Damian Dąbrowski, Rakowski (46' Wilczek), Hodúr, Élton Lira, M. Traoré (46' Šernas)

Bramki: 1:0 Tonew 6', 2:0 Ubiparip 69'

Widzów: 90

Sędzia: Remigiusz Lewandowski (Poznań)

Żółte kartki:

W pierwszym sparingu w tym roku piłkarze Lecha Poznań wygrali we Wronkach z Zagłębiem Lubin.

Bramki dla Poznańskiej Lokomotywy strzelili Aleksandar Tonew i Vojo Ubiparip.

Pierwszy gol dla Kolejorza w 2012 roku padł po akcji Artioma Rudniewa. Łotysz popędził prawą stroną boiska i dograł w pole karne. Tam czekał już Tonew, który z bliska pokonał bramkarza Zagłębia.

Tuż przed przerwą strzał Costa Nhamoinesu z linii bramkowej wybił Siergiej Kriwiec. Z kolei dwie minuty po wznowieniu gry Darvydas Sernas trafił w poprzeczkę.

Wynik spotkania ustalił w 69. min. Ubiparip. Z prawej strony dośrodkował Marcin Kikut, obrońcy Zagłębia byli bardzo bierni, a mający mnóstwo czasu Serb skierował futbolówkę do siatki.

Mecz odbywał się w trudnych warunkach. Zawodnikom przeszkadzał padający deszcz ze śniegiem.

Także we Wronkach podopieczni Jose Bakero rozegrają swoje drugie i ostatnie spotkanie kontrolne przed wylotem na obóz do Hiszpanii. Przeciwnikiem Kolejorza będzie czwarty zespół pierwszej ligi Piast Gliwice. Pojedynek zostanie rozegrany w środę 25 stycznia o godzinie 11:30.

źródło: bulgarska.pl

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License